Компанія Lenovo представляє новинки бренду Legion - 16-дюймовий флагманський ноутбук Lenovo Legion 7i, потужний 16-дюймовий Lenovo Legion 5i Pro та Lenovo Legion 5i з 15-дюймовим або 17-дюймовим екраном.

Анонсовані новинки лінійки Lenovo Legion оснащені новітніми мобільними процесорами Intel серії H 11-го покоління і націлені як на геймерів, так і на творців контенту. В платформах можуть встановлюватися 8-ядерні чіпи з підтримкою 16 потоків.

Тактова частота процесора в турбо-режимі досягає 5 ГГц. Платформи працюють на базі операційної системи Windows 10.

Ноутбуки підтримують інтерфейс Thunderbolt 4 як для підключення дисплея, так і для швидкої зарядки і передачі даних. А завдяки технології Intel Killer Wi-Fi 6 користувач може дивитися стрім без затримок.

Новинки Lenovo Legion отримали відеокарти NVIDIA GeForce RTX з підтримкою новітньої технології трасування променів. У моделі Lenovo Legion 7i встановлюється графіка GeForce RTX 3080 потужністю до 165 Вт. Більш того, нові ноутбуки Lenovo Legion 5i Pro та Lenovo Legion 5i також оснащені новітніми дискретними відеокартами NVIDIA, в тому числі GeForce RTX 3050Ti й RTX 3050. Відкрите забезпечують загальну потужність до 95 Вт.

Заявлено, що Lenovo Legion 7i та Lenovo Legion 5i Pro - перші в світі пристрої з 16-дюймовими дисплеями з роздільною здатністю QHD (2560 × 1440), із співвідношенням сторін екрану 16:10 і частотою оновлення до 165 Гц, які отримали сертифікацію TÜV і захищають зір від синього випромінювання екрану.

Новинки отримали клавіатуру Lenovo Legion TrueStrike з більш швидким і точним ходом клавіш в порівнянні з попередніми двома поколіннями;

Система охолодження Lenovo Legion Coldfront 3.0 забезпечує збільшений на 18% повітряний потік і більш низькі температури системи від покоління до покоління для тривалого ігрового процесу без троттлінга.

Оптимізована технологія Lenovo Legion AI Engine з підтримкою штучного інтелекту (ІІ) забезпечує більш високу частоту кадрів і знижує затримку в іграх завдяки динамічному переключенню потужності між процесором і графічним процесором. Система автоматично оптимізує навантаження, але користувач може самостійно налаштувати розподіл для вимогливих до обчислювальних ресурсів додатків.

Ноутбуки оснащені також вимикачем веб-камери для кращої конфіденційності і різними портами введення / виведення з різних граней ноутбука для зручного підключення аксесуарів.

Про доступність нових ноутбуків Lenovo Legion 7i, Lenovo Legion 5i Pro та Lenovo Legion 5i буде повідомлено додатково.

 

Джерело: ko.com.ua