Компанія Lenovo Data Center Group спільно з компаніями Nutanix і AMD анонсувала нові системи Lenovo ThinkAgile HX HCI на базі процесорів AMD EPYC.

Системи призначені для виконання робочих навантажень віртуальних робочих столів і демонструють незмінно високу продуктивність (при збереженні колишнього форм-фактора 1U), при цьому число серверів зменшується майже наполовину.
      
Як зазначається, представлені рішення дозволяють скоротити сукупну вартість володіння. Так двухсокетная система Lenovo ThinkAgile HX AMD має в 2,3 рази більшою кількістю ядер, що відповідає вимогам додатків до обчислювальної потужності. А завдяки двом графічним процесорам на блок і збільшення пропускної здатності пам'яті на 45% забезпечується необхідна висока продуктивність процесів віртуалізації і консолідації VDI.
      
Встановлене на заводі ПО Nutanix розширює можливості компаній, що реалізують перехід на мультіоблачние технології. Воно спрощує виконання операцій, підвищує щільність робочих навантажень, забезпечує більш надійний захист даних і безперебійну роботу хмарних додатків, допомагаючи створити справжню гібридну архітектуру.
      
Початок продажів рішення заплановано на кінець листопада. Воно буде представлено у вигляді Appliance або Certified Node.

Джерело: ko.com.ua