Компанія Lenovo оновила лінійку ноутбуків Yoga, оснастивши їх «новітніми» процесорами Intel і AMD. Крім того, моделі Yoga C740 і Yoga C640 перейменовані в Yoga 7i і Yoga 6, відповідно.

Відзначається, що модель Yoga 7i оснащена «новітніми» процесорами Intel. Швидше за все, мова йде про чіпи сімейства Tiger Lake. Intel стверджує, що такі процесори забезпечують приріст продуктивності (в тому числі графічної за рахунок використання GPU Intel Xe) і енергоефективності в порівнянні з пристроями попереднього покоління. Багато в чому поліпшення показників досягається за рахунок використання 10-нанометрового технологічного процесу на базі технології SuperFin.

Як і попередник, Yoga 7i є конвертованим ноутбуком середнього сегмента. Пристрій пропонується у вигляді модифікацій з дисплеями діагоналлю 14 і 15 дюймів. На фронтальній панелі розташовані динаміки з підтримкою Dolby Atmos і веб-камера зі шторкою для забезпечення приватності. У новинці заявлена ​​інтеграція віртуального асистента Amazon Alexa. Серед інших особливостей згадуються два порти з підтримкою нового стандарту Thunderbolt 4 і дуже швидке завантаження - пристрій включиться і буде готове до роботи «як тільки ви відкриєте кришку». Вбудований акумулятор забезпечує до 13 годин автономної роботи для 15-дюймової моделі, а в разі 14-дюймової версії автономність заявлена ​​на рівні 16 годин. Ноутбук Lenovo Yoga 7i надійде в продаж в листопаді за ціною стартової конфігурації від $ 799.

Модель Yoga 6 позиціонується як більш бюджетне рішення (попередня версія рекламувалася як міцний ноутбук для студентів). Вона оснащена 13,3-дюймовим дисплеєм з максимальною яскравістю 300 ніт і процесором AMD Ryzen аж до моделі Ryzen 7 4700U. За запевненням виробника, ноутбук може пропрацювати без підзарядки до 18 годин. При цьому новинка є компактним і легким рішенням, маса становить близько 1,3 кг. Пристрій відрізняється оригінальним дизайном з тканинним оформленням дисплейної кришки. Lenovo заявляє, що це перший ноутбук, створений з використанням комбінації металу і «м'яких» матеріалів. У цій моделі також реалізована підтримка віртуального асистента Amazon Alexa. Ноутбук Lenovo Yoga 6 можна буде придбати, починаючи з жовтня. Рекомендована роздрібна ціна базової конфігурації встановлена ​​на значенні $ 699.

Джерело: itc.ua