Konica Minolta анонсувала випуск монохромних друкарських пристроїв формату А4: bizhub 4750i, bizhub 4050i і bizhub 4700i.

Як зазначається, нові пристрої володіють високою продуктивністю і розширеними функціями безпеки. Ці моделі поповнять лінійку МФУ нового покоління bizhub i-Series.

У анонсованих моделей більший обсяг пам'яті - 4 ГБ у bizhub 4700i, а також 5 ГБ у bizhub 4750i і bizhub 4050i. Прискорити обробку даних також допомагає SSD, який у bizhub 4750i і 4050i має ємність 256 ГБ (і може бути розширений до 1 ТБ). Молодша модель, bizhub 4700i, оснащена 8 ГБ.

Крім цього, як відзначає виробник, зросла і швидкість сканування: для bizhub 4750i і bizhub 4700i вона на рівні 45 зображень в хвилину в односторонньому і 90 зображень в хвилину в двосторонньому режимі. Також пристрої можна оснастити функцією виявлення подвійної подачі документів. Сканер автоматично зупиняється, як тільки в нього одночасно потрапляє кілька листів - це запобігає помилці сканування.

В оснащенні bizhub 4750i і bizhub 4050i ЖК-панель з діагоналлю 10 дюймів, а bizhub 4700i - 7 дюймів. Як зазначає Konica Minolta, пристрої володіють зручним призначеним для користувача інтерфейсом, і для роботи з ними не потрібні тривалі настройки і навчання. Нові А4-моделі мають ту ж архітектуру IT6, що і діючі пристрої лінійки bizhub i-Series формату А3. Також нові МФУ відрізняються компактними розмірами, що важливо для сучасного офісу.

Виробник акцентує увагу на те, що користувачі нових моделей отримують доступ до сервісу Konica Minolta Marketplace - він встановлений на пристроях. Ця платформа допоможе розширити можливості МФУ: встановлювати та оновлювати додатки, керувати ліцензіями. При цьому користувач платить тільки за сервіси, якими фактично користується.

Пристрої bizhub 4750i, bizhub 4050i і bizhub 4700i взаємодіють з останньою версією інтерфейсу Оpen API, що дозволяє інтегрувати в роботу і зовнішні додатки.

Додатково на нові моделі МФУ можна встановити антивірусне ПЗ Bitdefender. Рішення дозволяє проводити моніторинг сканованих файлів і переданих документів в режимі реального часу, а також автоматично захищає пристрої від вірусів. Крім цього, апарати можна підключити до платформи для віддаленої сервісної підтримки.

Джерело: ko.com.ua