Компанія Jabra анонсувала випуск Speak 750 - нової моделі в лінійці професійних спікерфон.

Як зазначається, представлений пристрій розроблено з урахуванням потреб конференц-зв'язку в умовах нової реальності і покликаний підвищити рівень комфортної взаємодії в переговорних кімнатах будь-якого розміру. Аудіосистема преміум-класу гарантує безшовну передачу звуку і дозволяє всім в кімнаті говорити і бути почутими одночасно навіть в ситуації соціального дистанціювання. Завдяки своїм невеликим розмірам пристрій дає можливість за лічені секунди обладнати конференц-зал в будь-якому місці.

Реалізований в Speak 750 повний дуплекс (можливість передавати і приймати звук одноразово зі збереженням природного звучання) гарантує одночасну трансляцію звуку для всіх учасників переговорів. Таким чином, дистанційне спілкування може проходити невимушено, ніби учасники спілкуються особисто, без ризику пропустити важливу інформацію. Завдяки зв'язку без переривань і поліпшеному звуку забезпечується найбільш ефективна та швидка взаємодія команд.

Згідно з дослідженнями Jabra, близько 10% всього часу телеконференцій, середня тривалість яких становить 60 хвилин, витрачається на вирішення технічних проблем. Функція plug-and-play дозволяє миттєво підключити пристрій Speak 750 до ноутбука, смартфону, планшету через USB або Bluetooth. Speak 750 може бути пов'язаний з 8 мобільними пристроями по Bluetooth, забезпечуючи активну аудіо з двох пристроїв. Нарада стає набагато ефективнішою, якщо починається без затримок.

Модель Speak 750 сертифікована для роботи з платформою Microsoft Teams і забезпечена спеціальною кнопкою для миттєвого зв'язку з колегами. Користувачі отримують повідомлення про те, що пора приєднатися до розмови або в разі, коли хтось намагається зв'язатися з ними. Одним натисканням користувачі підключаються до поточної телеконференції в Microsoft Teams.

Speak 750 в версії UC сумісний з усіма платформами уніфікованих комунікацій і забезпечений SMART кнопкою, яку можна запрограмувати для роботи з Siri, Google Assistant або для швидкого набору.

 За заявою виробника, забезпечується дальність бездротового зв'язку до 30 метрів (відстань між спікерфоном і адаптером Bluetooth) - до 10 метрів (відстань між спікерфоном і смартфоном / планшетом).

Передбачена можливість інтеграції з голосовими помічниками Siri або Google Assistant, а також функції швидкого виклику через ПО Jabra Direct (у варіанті Speak 750 для систем уніфікованих комунікацій).

Система забезпечена динаміком класу HiFi для забезпечення чудової якості звучання мови, музики і мультимедіа. А об'ємний стереозвук може бути запропонований за рахунок бездротового підключення додаткового (другого) спикерфона Speak 750

Повідомляється про те, що пристрій пропонує до 11 годин автономної роботи без підзарядки.

Спікерфон Jabra Speak 750 буде запропонований за рекомендованою роздрібною ціною 329 дол.

Джерело: ko.com.ua