HP Inc. представляє нові настільні комп'ютери для сучасного гібридного робочого графіку.

Як зазначає компанія, сьогодні приблизно третина офісних співробітників планує продовжувати працювати з дому, а чверть намір поєднувати офісну і віддалену роботу. У зв'язку з цим, все більшого значення набувають технології, які відповідають потребам сучасних бізнес-користувачів та ІТ-підрозділів.

В сучасних умовах співробітники не можуть дозволити собі втрачати час через повільну обробки даних або низької ефективності обчислювальних технологій. Користувачам потрібна висока швидкість, гнучкі можливості підключення і стабільна надійність для використання ресурсномісткої графіки, виконання складних завдань, а також робочих процесів, що мають на увазі роботу з об'ємними файлами і додатками. Незважаючи на існуючий зростання попиту на ноутбуки в період пандемії, настільні комп'ютери як і раніше мають вирішальне значення для стійкої та безперебійної роботи бізнесу, оскільки далеко не всі завдання можуть виконуватися на мобільних системах, і у користувачів існує потреба в потужних настільних ПК.

Сьогодні компанія HP розширює свою лінійку комерційних рішень і представляє нові моделі настільних комп'ютерів Elite та Pro.

Моделі серій HP EliteDesk 805 G8 та HP ProDesk 405 G8 забезпечують необхідну продуктивність для виконання повсякденних завдань, і в той же час з легкістю інтегруються в робочий простір будинку або офісу. Побудовані на базі процесорів AMD Ryzen PRO 5000 для настільних систем і працюють під управлінням Windows 10 Pro, нові настільні комп'ютери Elite і Pro оснащені високопродуктивної графікою і підтримують підключення декількох моніторів. За допомогою моделей EliteDesk 805 користувачі зможуть повністю зосередитися на роботі, завдяки тому, що комп'ютер з високою точністю управляє вентиляторами, забезпечуючи гарне охолодження і низький рівень шуму. Що стосується безпеки, рішення HP Wolf Security for Business забезпечує постійний, безперервний і надійний захист пристрою та даних від будь-яких загроз. Крім того, настільні комп'ютери Elite та Pro пройшли сертифікацію ENERGY STAR, в їх конструкції використовується перероблений океанічний пластик, а самі вони поставляються в упаковці, виконаної з екологічно чистих матеріалів.

Підкреслюється, що настільні міні-ПК HP EliteDesk 805 G8 допомагають заощадити цінний простір на робочому столі за рахунок можливості установки комп'ютера за монітором або всередині універсального монітора HP Mini-in-One 24. Це найкомпактніший і найпотужніший в світі, по увренію прізводітелей бізнес -ПК в надмалих форм-факторі (Ultra Small Form Factor), побудований на базі процесора AMD.

Компактна модель HP EliteDesk 805 G8 може використовуватися для виконання складних робочих процесів і з легкістю адаптується до потреб сучасних користувачів. Комп'ютер підтримує широкі можливості для розширення і оснащений двома відсіками для накопичувачів, двома слотами половинної висоти, трьома слотами M.2, а також одинадцятьма портами USB.

Комп'ютери серії HP ProDesk 405 G8 здатні задовольнити технічні вимоги співробітників і зростаючих підприємств і являють собою високонадійні і розширювані настільні ПК за розумну ціну.

Модель HP ProDesk 405 G8 Small Form Factor PC обладнана безліччю портів введення і виведення, що робить її самим налаштованим в світі настільним комп'ютером для бізнесу в малому форм-факторі на базі процесорів AMD.

Представлені ПК HP надійдуть у продаж у вересні 2021 року.

 

Джерело: ko.com.ua