Компанія HP Inc. оголосила про розширення портфоліо принтерів HP DesignJet, які націлені на компанії в сфері проєктування, архітектури та будівництва.

HP DesignJet - це плоттери, які, як відзначає виробник, поєднують технологічно насичений зміст і елегантний зовнішній вигляд. Програмне забезпечення HP Click спрощує процес друку до одного кліка навіть для файлів різного формату. Завдяки лотку для аркушів формату A3 з'являється можливість друкувати завдання з різним розміром сторінки - A3, A1 або A0 без необхідності кожного разу вручну вказувати джерело паперу. Нові широкоформатні принтери HP DesignJet забезпечують легкість управління процесом друку звідки завгодно і з будь-якого пристрою завдяки додатку HP Smart.

У портфоліо нових широкоформатних принтерів HP DesignJet входить лінійка принтерів HP DesignJet T200 - найкомпактніших в світі плоттерах за заявою вендора. Також лінійка принтерів HP DesignJet T600: продуктивні і прості у використанні широкоформатні принтери, розроблені для компаній і фахівців сфери архітектури, проєктування та будівництва, які працюють в режимі багатозадачності і націлені на оперативне вирішення задач. Лінійка принтерів HP DesignJet Studio націлена на фахівців в архітектурі / будівництві / проєктуванні, які виконують творчу роботу і високо цінують естетику дизайну.

«Нова серія принтерів DesignJet, починаючи з моделей T200 до T600 і закінчуючи Studio - це новий рівень технічної досконалості, простоти у використанні і зручності роботи для фахівців творчих професій, - зазначив віце-президент і генеральний директор підрозділу широкоформатного друку HP Гуайенте Санмартін. - Завдяки автоматичної друку форматів A3 і А1 / A0, можливості відправляти завдання на друк практично з будь-якої точки світу, а також компактності, ці плоттери - кращий вибір для фахівців архітектурного, будівельного та інженерного профілів, які працюють як в офісі, так і з дому. Крім того, використання в конструкції переробленого пластику і виведення на ринок першого широкоформатного принтера з нульовим викидом вуглекислого газу - ще один доказ незмінною прихильності HP ідеям екологічної відповідальності бізнесу ».

Широкоформатні принтери серії HP DesignJet T200, маючи шириною 24 дюйма і здатністю друкувати до формату A1, розроблені для простоти використання і доповнені програмним забезпеченням HP Click, що дозволяє швидко друкувати відразу кілька файлів одним клацанням миші. Автоматичний лоток-подавач паперу формату A3 дозволяє друкувати завдання з різним розміром сторінок (до A3) без зміни налаштувань джерела паперу.

HP DesignJet T200 мають високу швидкість друку: сторінка формату A1 виводиться всього 30 секунд. Можна друкувати проєкти зі сторінками різного розміру форматів A3 і A1 без ручної зміни джерела паперу і всього в «одне натискання» за допомогою ПО HP Click. Завдяки додатку HP Smart можна відправляти завдання на друк звідки завгодно з будь-якого мобільного пристрою. Як підкреслюється, 30% використаного в конструкції пластика - продукт вторинної переробки. На операції регулярного обслуговування друкарської системи йде набагато менше чорнила (економія чорнила - до 95%). Точність друку ліній на 31% вище, ніж у конкуруючих продуктів, а колірний обхват - на 65% ширше.

У новій серії HP DesignJet T600 додана можливість обробляти друковані завдання з різними розмірами сторінок (до A3), також моделі отримали вбудовану підставку. Ці принтери призначені для друку більш складних проєктів, тому в них збільшений обсяг пам'яті і додана підтримка формату HP-GL / 2. Також наголошується, що у цього принтера точність друку ліній на 31% вище, ніж у конкуруючих продуктів, а колірний обхват на 65% ширше.

Універсальні, екологічні та «розумні» принтери HP DesignJet T600 доступні в форматах з шириною друку 24 дюйма (610 мм) і 36 дюймів (914 мм). Завдяки системі друку преміум-класу ці принтери друкують аркуш формату А1 всього за 25 секунд. Від налаштування до отримання видрукуваної продукції ці моделі працюють набагато швидше, ніж принтери конкурентів (приріст в швидкості до двократного).

Широкоформатні принтери HP DesignJet Studio поєднують в собі продуктивність і стиль. Вони створені з турботою про екологію і мають сертифікат CarbonNeutral (на нульові викиди вуглекислого газу) відповідно до протоколу CarbonNeutral. У ньому враховуються викиди під час всього життєвого циклу принтера HP: при отриманні сировини, виробництві, транспортуванні, експлуатації, використанні оригінальних витратних матеріалів HP і паперу, а також утилізації після закінчення терміну служби. Крім того, ці принтери спочатку підтримують можливість друку завдань з різним розміром сторінок, мають ПО HP Click для друку «одним натисканням», а також можуть приймати завдання від будь-якого підключеного пристрою - завдяки встановленому на пристрої з додатком HP Smart.

Джерело: ko.com.ua