HP Inc. представила нові моделі ноутбуків HP ZBook Studio G8, ZBook Fury G8 та ZBook Power G8, призначені для творчих професіоналів й досвідчених користувачів.

В умовах гібридної робочого середовища можливість віддаленої роботи над спільними проєктами стає все більш важливою. За запевненням виробника, рішення HP ZCentral є невід'ємною частиною ведення бізнесу і допомагає користувачам зберігати високу продуктивність навіть в умовах пандемії. HP ZCentral надає доступ користувачам до своєї робочої станції, а також дає можливість задіяти її обчислювальні ресурси за рахунок програмного забезпечення ZCentral Remote Boost.

Пакет HP Security Suite забезпечує безпеку для користувача даних, в тому числі завдяки новій системі виявлення фізичних вторгнень HP Tamper Lock, яка сповістить ІТ-підрозділу, якщо хтось спробує дістати несанкціонований доступ до ноутбука.

Модель HP ZBook Studio - найпотужніша в світі робоча станція серед пристроїв даного розміру, по завіреннях виробника - дозволяє користувачам займатися творчістю в умовах високої мобільності. Кожен елемент ZBook Studio, від клавіатури до екрану, покликаний забезпечити користувачам свободу для творчості. Тепер професіонали зможуть здійснювати рендеринг і візуалізацію в режимі реального часу, працювати віддалено над спільними проєктами і запускати комп'ютерні ігри з будь-якої локації. ZBook Studio створений для підтримки самих «вимогливих» додатків для творчості, він забезпечує якісні робочі процеси і оптимальний для користувача досвід.

Висока точність в роботі. Дисплеї HP DreamColor, що працюють з частотою оновлення 120 Гц, забезпечують впевненість в результаті за рахунок відображення мільярда квітів зі стовідсотковою підтримкою колірного простору DCI-P3, а також цілісності та точності передачі кольору завдяки владиці PANTONE.

Технологія HP Sound Calibration забезпечує кристально чистий звук і блокує сторонні шуми, допомагаючи організувати офіс в будь-якій точці світу. Користувачі можуть персоналізувати свій пристрій через OMEN Gaming Hub.

Підкреслюється, що модель HP ZBook Studio володіє достатньою потужністю, щоб дати користувачам максимум свободи для творчості: тепер за лічені секунди можна створювати анімацію, працювати над рендерингом або візуалізацією в режимі реального часу з потужною графікою для ноутбуків аж до NVIDIA RTX A5000 або GeForce RTX 3080 , а також процесорами Intel Core i9 vPro 11 покоління.

Моделі HP ZBook Fury, в тому числі 15-дюймова мобільна робоча станція з найширшими в світі можливостями апгрейда і 17-дюймова мобільна робоча станція з різноманітними можливостями налаштування, забезпечують продуктивність настільних комп'ютерів, і при цьому володіють витонченим й тонким дизайном.

З технологією HP Sound Calibration, функцією пошуку пристрою Tile і опціональною технологією HP Sure View Reflect, що захищає інформацію на екрані від сторонніх очей. Приголомшливий колір і динаміка зображення, незалежно від того, чи здійснюється перегляд контенту або редагування відео. Неперевершена якість досягається завдяки технології валідації від PANTONE і частоті оновлення 120 Гц, реалізованим в дисплеях DreamColor нового покоління.

 

Завдяки алюмінієвому корпусу високої міцності, відповідному стандартам MIL-STD, можливостям апгрейда без використання додаткових інструментів і широкому вибору портів, ви можете комфортно працювати в будь-яких умовах.

Процесори Intel Core i9 та Xeon 11 покоління, підтримка до 128 ГБ оперативної пам'яті на частоті 3200 МГц, графіка для ноутбуків NVIDIA RTXTM A5000 й порти Thunderbolt 4 надають функціональність та продуктивність, властиві настільним комп'ютерам, в портативному корпусі.

HP ZBook Power - найдемократичніша мобільна робоча станція в портфоліо, за запевненням HP - пропонує користувачам високу продуктивність на рівні професійних рішень ZBook, а також безпеку і доступність сервісів корпоративного класу. З ZBook Power користувачам пропонується дизайн преміум-класу і професійні інструменти, в тому числі графіка, сертифікована для роботи з провідним програмним забезпеченням.

Корпус цієї моделі, яка відповідає вимогам стандартів безпеки MIL-STD, зроблений з алюмінію.

Підтримка найскладніших робочих процесів. Тепер ще більше досвідчених користувачів зможуть підвищити свою продуктивність завдяки процесорам Intel 11 покоління, підтримки до 64 ГБ оперативної пам'яті на частоті 3200 МГц, графіку NVIDIA RTXTM A2000 й підтримки PCIe G4.

Джерело: ko.com.ua