На щорічній глобальної конференції для партнерів HP Reinvent компанія HP Inc. представила пристрої друку HP LaserJet Enterprise 400, що відповідають вимогам великих компаній з управління та безпеки. Новинки відрізняються компактністю, забезпечують широкі можливості роботи в сучасному офісі і зручність для віддалених співробітників.

В умовах переведення співробітників на дистанційну роботу, зростає попит на продуктивні, зручні в управлінні і підключенню пристрою, які відповідають вимогам корпоративної безпеки і дають можливість користувачам працювати з будь-якої точки.

«Пандемія COVID-19 привела до появи гнучкого формату роботи і відвідування офісів. Навіть після припинення пандемії 72% співробітників хотіли б працювати віддалено як мінімум два дні на тиждень, - зазначає Ксав'єр Гарсія (Xavier Garcia), глобальний керівник і генеральний менеджер підрозділу Print Hardware Solutions HP Inc. - Ми вважаємо, що поява цих нових компактних і потужних пристроїв повністю відповідає вимогам сучасного бізнесу. Новинки поєднують в собі все, що можна очікувати від пристроїв друку корпоративного класу. HP LaserJet Enterprise 400 здатні ефективно задовольняти потреби співробітників у пресі незалежно від того, чи йде мова про традиційний офіс або про віддалений формат роботи ».

Серед переваг нових моделей серії LaserJet відзначається рішення HP Sure Start з автоматичним відновленням, яке виявляє атаки і вразливість й дозволяє автоматично відновити BIOS.

Вбудований HP Trusted Platform Module (TPM) покликаний забезпечувати надійний захист даних за допомогою сертифікованих закритих ключів і підвищує безпеку зашифрованих облікових даних та іншої інформації, що зберігається на принтері або МФУ.

Новинки також мають можливість простого віддаленого управління самими пристроями та їх налаштуваннями за допомогою програмного забезпечення HP Web Jetadmin і HP JetAdvantage Security Manager.

Апарати друку забезпечують швидке розгортання і інтеграцію рішень HP і сторонніх виробників з платформою HP Open Extensibility Platform. У них реалізована робота з картами доступу співробітників і є можливості використовувати персоналізовані налаштування для друку.

Також HP анонсувала нову версію мікропрограмного забезпечення HP FutureSmart, яке гарантує узгоджену і безпечну роботу операційної системи для всіх корпоративних принтерів HP. Представлене вбудоване програмне забезпечення FutureSmart 5, яке поставляється з пристроями серії LaserJet Enterprise 400, допомагає клієнтам захистити свої інвестиції, дає їм додатковий рівень безпеки і забезпечує готовність до нових робочих процесів, в тому числі в хмарних середовищах.

«Типові атаки на принтер можуть використовувати більш старі версії вбудованого ПЗ та дозволяють перехопити і зупинити роботу пристрою, - говорить Марк Відень (Mark Vena), старший аналітик компанії Moor Insights & Strategy. - HP бореться з подібними ризиками безпеки пристроїв друку за допомогою багаторівневого підходу до захисту пристроїв, включаючи витратні матеріали в ньому ».

Джерело: ko.com.ua