Zyxel Networks представила дві мультігігабітні мережеві PCIe-карти XGN100C та XGN100F.

Як зазначається, новинки призначені як для домашнього офісу, так і для середнього та малого бізнесу. За запевненнями виробника, вони дозволять остаточно вирішити питання з пропускною спроможністю ресурсномістких завдань.

Модель XGN100C розпорядженні портом RG45 для підключення за стандартною витій парі парі та підтримує мультгігабітні швидкості - 1 / 2,5 / 5 / 10G. XGN100F - карта з підтримкою швидкостей 1 / 10G і портом для підключення оптики SFP +. Обидві карти мають у своєму розпорядженні інтерфейсом PCIe. За рахунок використання оптичного кабелю XGN100F дозволяє передавати сигнал далі, ніж XGN100C.

Підкреслюється, що обидва пристрої пропонують швидкість передачі даних в 10 разів швидше, ніж стандартний гігабітний Ethernet. Це допомагає ефективно справлятися з такими завданнями як передача великих файлів, потокова передача 8K відео або ігор з малою затримкою. Новинки підтримують як Windows, так і Linux. Вбудована технологія QoS (якість сервісу) автоматично визначає пріоритетність смуги пропускання для найбільш важливих додатків. Це дозволяє завантажувати великі файли, зберігаючи швидкість перегляду веб-сторінок, ігр та потокової передачі для всіх підключених пристроїв.

Пристрої забезпечені високоефективним радіатором пасивного охолодження, що робить їх абсолютно безшумними.

Джерело: ko.com.ua