Компанія Microsoft представила лінійку периферійних аксесуарів для продуктивної роботи.

Як зазначається, миша Microsoft Bluetooth Ergonomic Mouse пропонує користувачам ергономічну конструкцію, бездротове підключення і матеріали преміум-класу, а дві програмовані кнопки та дискретна прокрутка дозволяють оптимізувати робочий процес та комфортно працювати з нею весь день.

Ергономічна конструкція сприяє нейтральному положенню руки і зниженню її напруги.

Збільшений термін служби батарей дозволяє тримати заряд до 15 місяців (може варіюватися в залежності від користувача і обчислювальних умов).

Мишу можна пов'язати з трьома пристроями і легко перемикатися між ними.

М'який та зручний упор для великого пальця забезпечує додатковий комфорт і природне положення руки (не працює на безбарвних скляних або дзеркальних поверхнях).

Плавна, точна прокрутка і комфортна навігація на різних поверхнях досягаються за рахунок алюмінієвого колеса прокрутки, тефлонової підстави і точного датчика відстеження (не працює на безбарвних скляних або дзеркальних поверхнях).

Підкреслюється, що серед основних переваг моделі Microsoft Designer Compact Keyboard - сучасний і компактний дизайн, виділена клавіша експресивного введення, що відкриває швидкий доступ до емодзі і спеціальних символів, і можливість зв'язати клавіатуру з трьома пристроями, легко перемикаючись між ними.

У постійній роботі з цифрами чудовим доповненням до Microsoft Designer Compact Keyboard стане інтелектуальна і компактна допоміжна клавіатура Microsoft Number Pad - крім основного цифрового блоку клавіатура оснащена кнопкою виклику калькулятора, а також можливістю додавання часто використовуваних символів і складних макросів для конкретних додатків.

 

Джерело: ko.com.ua