Компанія Dell Technologies представила нові моделі моніторів.

Як зазначається, для створення нового модельного ряду UltraSharp компанія використовувала такі технології, як міні-світлодіодне підсвічування, вбудований колориметр і фільтрацію синього кольору.

Dell UltraSharp 32 HDR PremierColor (UP3221Q) з діагоналлю 32 дюйма має колірне охоплення DCI-P3 (99,8% колірної гами), дозвіл 4K і сертифікату VESA рівня DisplayHDR 1000. Монітор має вбудовану утиліту калібрування Calman Powered, що дозволяє проводити необхідні процедури по розкладом або в залежності від вимог користувача - як з підключенням до комп'ютера, так і без нього.

Моделі Dell UltraSharp 24 USB-C Hub (U2421E) та Dell UltraSharp 34 Curved USB-C Hub (U3421WE), за заявою виробника, забезпечують компроміс комфорту і функціональності. 24-дюймовий монітор UltraSharp з співвідношенням сторін екрану 16:10 є першим монітором Dell з системою ComfortView Plus. Це вбудоване рішення з фільтрацією синього кольору, що дозволяє забезпечити точність передачі кольору на екрані і максимальний комфорт для очей, мінімізуючи синій спектр випромінювання. Модель з діагоналлю 34 дюйма має дозвіл WQHD, 95% охоплення колірного простору DCI-P3.

Крім того компанія представила нові монітори серії P (P2721Q, P3221D, P3421W) і 24-дюймовий монітор UltraSharp сумісні з тонкої звукової панеллю Dell (SB521A), яка кріпиться до нижньої частини дисплея за допомогою магнітного кріплення. Тонка і легка звукова панель оснащена колонками 3,6 Вт.

Також Dell випустила рішення для Microsoft Teams Rooms, що пропонують оптимальні умови для спільної роботи.

Джерело: ko.com.ua