Компанія D-Link представила нову хмарну бездротову Full HD камеру DCS-8325LH з підтримкою технологій штучного інтелекту.

Як зазначається, пристрій призначений для цілодобового віддаленого аудіо- та відеоконтролю в домашніх і офісних системах відеоспостереження.

DCS-8325LH оснащена системою інтелектуального відеоаналізу, що скорочує кількість помилкових повідомлень, і функцією розпізнавання фігури людини, що дозволяє ігнорувати пересування домашніх вихованців всередині приміщення.

Камера має високий ступінь деталізації зображення - 1080p до 30 кадрів / с. Має широкі кути огляду: по горизонталі 126 °, по діагоналі 151 °. І дозволяє вести цілодобове відеоспостереження в умовах обмеженої освітленості за рахунок використання інфрачервоного підсвічування до 5 м.

Є можливість повідомлення про події в області спостереження, фіксації руху в заданій області (вікні, дверях), при перетині встановленої лінії, вхід або вихід із зони спостереження і т. д. Також в наявність вбудований мікрофон та динамік для дистанційного спілкування. Пристрій підтримує стандарт Wi-Fi-безпеки WPA3.

Налаштування та управління камерою здійснюються за допомогою безкоштовного мобільного додатку mydlink для iOS та Android. Основні можливості програми mydlink: отримання зображення з однієї або декількох камер, збереження відеокліпів / стоп-кадрів і віддалений перегляд збережених матеріалів, налаштування параметрів виявлення руху і порогового значення для спрацьовування детектора звуку, створення розкладів для роботи детекторів руху й звуку, активація режиму приватності, настройка кнопок екстреного телефонного виклику, фільтр по подіям, швидкий пошук відеозапису в архіві, спрощена процедура настройки з використанням QR-коду.

Ви можете записати події в хмару або на microSD-карту ємністю до 256 ГБ.

DCS-8325LH может быть установлена как на горизонтальной поверхности, так и зафиксирована на стене или потолке с помощью входящего в комплект поставки монтажного набору. Камера оснащена поворотным кронштейном для выбора оптимального угла обзора помещения.

Камера відповідає стандарту взаємодії мережевих відеопристроїв ONVIF і може застосовуватися в системах відеоспостереження, що використовують обладнання різних виробників.

Нова камера DCS-8325LH вже доступна для замовлення у офіційних реселерів компанії D-Link - рекомендована роздрібна ціна складає 109 дол.

Джерело: ko.com.ua