Canon розширює лінійку струменевих принтерів з вбудованою системою СБПЧ  для фотодруку двома новими моделями: МФУ PIXMA G640 та принтером PIXMA G540.

Як наголошується, система друку з друкуючими головками FINE та шість кольорів чорнила ChromaLife 100 на основі барвників дозволять створити яскраві й живі відбитки, які будуть оцінені по достоїнству. А просте обслуговування і підтримка широкого асортименту типів носіїв роблять ці пристрої відмінним рішенням для фотолабораторій, фотоательє, що виконують безліч замовлень щодня.

Збільшений ресурс та висока якість друку спеціально для професійних фотографів, фотолабораторій, фотоательє, художніх майстерень, дизайнерів і не тільки.

У пристроях PIXMA G640 та G540 використовується шестикольорова система чорнила на основі барвників. Два нових кольори - червоний й сірий - дозволять розширити колірну гамму і дозволять краще передати затінені області та насичені відтінки, так щоб ви отримали ефектні фотографії з вираженим контрастом. Обидві моделі оснащені друкуючої головкою FINE, яка підвищує якість, знижуючи зернистість та роблячи кольори більш інтенсивними.

Однакова передача кольору на різних носіях - від двостороннього матового до глянсового та напівглянсового фотопаперу - забезпечує стабільно високу якість зображень. Фотолюбителі, бажаючі розкрити свій творчий потенціал, можуть друкувати знімки без полів аж до формату A4, вибравши папір з асортименту Canon, наприклад магнітний фотопапір для друку власних магнітів на холодильник або багаторазові фотонаклейки для прикраси інтер'єру.

Нові струменеві принтери Canon, оснащені вбудованою системою СБПЧ з ресурсом, який ідеально підходять для фотолабораторій або фотоательє з великою кількістю замовлень. Одного комплекту чорнила вистачає приблизно на 3800 фотографій 10x15 см, а значить, пристрій рідше потребує перезаправки таким чином істотно скорочуючи витрати. Нові пристрої допомагають підвищити продуктивність роботи: друк знімка 10x15 см займає не більше 47 секунд, а задній лоток вміщує до 100 аркушів паперу. Це особливо важливо для фотолабораторій з великим потоком клієнтів, де замовлення потрібно виконувати дуже швидко.

Завдяки заміняємому абсорберу, який можна придбати самостійно без звернення до сервісного центру, користувачам PIXMA G640 та G540 буде простіше планувати роботу й мінімізувати простої. Для економії часу пляшечки з чорнилом оснащені спеціальними соплами з функцією ключа, яка полегшує перезаправку та виключає ймовірність помилки в кольорі в процесі заправки.

Крім того, функція автоматичного включення / вимикання принтера дозволяє заощадити електроенергію, а двухстрочний ЖК-екран спрощує управління пристроями. У моделях PIXMA G640 та G540 є вбудований модуль Wi-Fi, так що користувачі можуть в бездротовому режимі підключитися до комп'ютера, камері або будь-якого мобільного пристрою й легко відправляти зображення які  сподобалися на друк за допомогою програми Canon PRINT, а також використовувати функції Mopria для Android та Apple AirPrint.

Джерело: ko.com.ua