Компанія Canon оголосила про нове поповнення в сімействі пристроїв imageRUNNER ADVANCE DX.

Як зазначається, представлене МФУ C5800 здатне зв'язати фізичні та цифрові робочі процеси в умовах цифрової трансформації і роботи в гібридному середовищі.

Зміни в житті суспільства відбуваються все швидше, і все більше компаній переводять співробітників на віддалену роботу або вдаються до децентралізації своїх офісів. Цей фундаментальний зсув вплинув на функції офісу та вимоги до офісних технологій. Підкреслюється, що пристрій imageRUNNER ADVANCE DX C5800 якраз створено для роботи в нових умовах. Воно допомагає забезпечити безперервність бізнесу, провести цифрову трансформацію й полегшити роботу в гібридному середовищі. Інтеграція uniFLOW Online дозволяє перемикатися між офісним і віддаленим робочим місцем, не заважаючи робочому процесу.

За запевненнями виробника, imageRUNNER ADVANCE DX C5800 оптимізує документообіг завдяки надшвидкому кольоровому друку (до 70 стор / хв), розширеним можливостям підключення і новітньої технології сканування.

Це оптимальне рішення для середніх і великих підприємств з великими обсягами роботи. Флагманська модель, як підкреслюється, відрізняється тривалим терміном служби компонентів, а також зручністю обслуговування і заміни деталей. Швидкий вихід із сплячого режиму, включення всього за шість секунд і швидкий старт за чотири секунди - для ще більш ефективної роботи. Захист від забруднень, виявлення захоплення кількох аркушів, видалення порожніх сторінок - всі ці функції дозволяють зменшити підвищують продуктивність сканування.

Вбудовані можливості підключення до таких хмарним сховищ, як Dropbox та OneDrive, дозволяють відкривати, редагувати документи і ділитися ними з колегами, де б ви не знаходилися. Хмарне програмне забезпечення Canon uniFLOW Online, що поставляється разом з пристроєм, - це єдина платформа для підключення до всіх робочих місць і керування пристроями компанії незалежно від їх розташування. Воно пропонує прості можливості відстеження та обліку витрат, безпечного сканування і захисту пристрою. uniFLOW Online, серед іншого надає такі можливості, як Filing Assist - ця функція дозволяє обробляти інформацію на паперових документах і потім точно й акуратно переносити все в робочі програми.

Джерело: ko.com.ua