Компанія Canon Europe оголосила про випуск нового БФП середнього рівня PIXMA TS7440.

Як зазначається, це кольоровий пристрій «три в одному» формату A4 з чотирьох кольоровою системою друку FINE і пристроєм автоматичної подачі документів (ADF), ідеально підходять для домашнього офісу.

Вбудований модуль Wi-Fi, технологія PIXMA Cloud Link і голосові функції дозволяють підключати принтер до смартфонів і планшетів і використовувати такі сторонні рішення, як Google Drive, Dropbox і Google Classroom, для зручної роботи з документами.

Пристрій автоматичної подачі документів дозволяє скопіювати або відсканувати до 35 сторінок за одну операцію без втручання користувача, а завдяки двосторонній системі подачі паперу в рамках одного проходу друку та сканування завантажувати папір різних типів та форматів.

Апарат здатний визначати розмір паперу і відповідно змінювати параметри і режими, наприклад включати автоматичний двосторонній друк. Високоякісні картриджі FINE об'ємом XL містять більше чорнила, ніж стандартні, і тому рідше потребують заміни.

Функція простого налаштування допомагає швидко почати друкувати відразу після покупки, а для простого підключення до смартфону використовується QR-код. Зручний інтерфейс нової моделі забезпечує ефективне управління пристроєм. OLED-дисплей діагоналлю 1,44 дюйма та нова панель світлодіодних індикаторів стану дозволяють перевірити статус друку, наявність помилок та стан картриджів.

Джерело: ko.com.ua