Компанія Canon представила оновлену серію широкоформатних принтерів ColorWave і PlotWave. Ці серії включають дві моделі ColorWave (3600 3800) і п'ять моделей монохромних принтерів PlotWave (3000, 3500, 5000, 5500 і 7500).

Як зазначається, пристрої розроблені для ефективної реалізації проєктів в будь-яких організаціях на всіх етапах створення графіки - від візуалізації ідеї і початку її втілення до безпосереднього друку.

Принтери ColorWave і PlotWave з додатковими можливостями сканування і післядрукарської обробки - це комплексні рішення, що спрощують автоматизоване виробництво широкоформатної продукції. Використовуючи повністю сумісні стопоукладчики і фальцевателі, будь-який принтер з оновлених серій можна конфігурувати відповідно до певних вимог і з легкістю отримувати готові документи. Крім того, тепер користувачі можуть оновлювати принтери без заміни обладнання для післядрукарської обробки. Замість цього можна просто модернізувати стопоукладчики і фальцевателі для отримання комплексного, компактного і ефективного вирішення.

Всі оновлені моделі також сумісні зі сканерами Scanner Express, які встановлюються у верхній частині принтерів PlotWave для експрес-друку, а також з самостійними промисловими сканерами Scanner Professional, інтегрованими з одним або декількома принтерами, для створення високоякісної продукції.

Принтери цих серій є екологічні, компактні і ергономічні рішення, які підходять для використання в будь-якому середовищі - від великих офісів до копіювальних майстерень і виробничих приміщень. А безшумна робота цих пристроїв дозволяє повністю зосередитися на поточних завданнях.

Пристрої нової серії оснащені інтегрованою системою SMARTshield, що забезпечує безпечну передачу даних і реквізитів облікових записів користувачів при відправці файлів на принтер. До переваг цієї системи відносяться безпечне сховище, захист даних від крадіжки і випадкової витоку, обмежений доступ до конфіденційних файлів і функція запобігання злому, що захищає файли від несанкціонованого доступу. SMARTshield гарантує безпеку даних для друку під час їх передачі, зберігання і авторизації.

Новий інтуїтивний інтерфейс моделей ColorWave і PlotWave простий у використанні і не вимагає залучення навченого оператора.

Вбудоване ПО ClearConnect оптимізує робочий процес як для виконання простих щоденних завдань, так і для друку складних наборів документів. Активні попередження і точний попередній перегляд друку дозволяють користувачеві заздалегідь вносити необхідні виправлення і з легкістю відправляти дані на друк з будь-якого місця і з будь-якого пристрою.

Крім того, контролер POWERsync дозволяє інтегрувати будь-яку модель серій ColorWave і PlotWave в локальну мережу з використанням технології uniFLOW для безпечної друку і ведення звітності.

Програма Publisher Select, призначена для економії часу і прискорення процесу створення графіки, входить в комплект ПО ClearConnect і дозволяє не допускати помилок при друку завдяки функції попереднього перегляду, яка працює за принципом «друкую те, що на екрані». Ця програма підтримує роботу з двома пристроями з лінійки великоформатних принтерів Canon, підвищуючи тим самим продуктивність, і дозволяє призначати спеціалізовані шаблони для самостійних завдань або для друку окремих файлів в складному наборі документів.

Джерело: ko.com.ua