Canon Europe оголосила про випуск Pixma TS3440 - нової струменевої моделі початкового рівня в серії Pixma TS.

Для багатьох дистанційна робота і навчання стали звичним способом життя. Тому зручне управління і швидке налаштування новинки оцінять ті, для кого будинок став - чи завжди був - ще і офісом. Розширений онлайн-посібник з настроювання принтера містить покрокові інструкції з ілюстраціями і відео, щоб можна було легко почати роботу. Крім того, кнопка Wireless Connect моментально підключає пристрій до смартфону, планшету, комп'ютера або ноутбука за наявності доступу до бездротової мережі.

Монохромний сегментний РК-дисплей діагоналлю 1,5 дюйма спрощує використання принтера: з його допомогою можна контролювати базові функції, такі як перевірка стану друку або розміру паперу, і самостійно усувати поширені неполадки. У режимі автоматичного управління живленням принтер буде включатися при отриманні даних для друку, в тому числі по мережі, що дозволяє скоротити витрату електроенергії.

Сумісність з картриджами FINE та FINE XL зі збільшеним ресурсом дозволяє знизити обсяг відходів і скоротити витрати. Гібридна система чорнила (водорозчинні та пігментні) дозволяє друкувати яскраві насичені зображення і чіткий текст. Барвисті різкі фотографії без полів на якісної глянцевому фотопапері розміром до 13x18 см пожвавлять спогади про приємні події. Знімок 10x15 см буде надрукований за 65 секунд.

Служба Pixma Cloud Link доступна через додаток Canon Print і дозволяє виконувати друк безпосередньо зі сховищ Google Drive, Dropbox і Evernote по бездротовій мережі. Додаток Canon Print є на пристроях iOS і Android і дозволяє безпосередньо друкувати документи та фотографії, а також перевіряти статус і підключення принтера. Сумісність принтера Pixma TS3440 зі службами Amazon Alexa та Google Assistant дає можливість друкувати документи і зображення, перевіряти рівень чорнил, включати і вимикати пристрій за допомогою голосових команд.

Функція Pixma Chat Print дозволяє пересилати і друкувати документи та фотографії прямо з Facebook Messenger.

Модель Pixma TS3440 з заднім лотком підтримує широкий спектр носіїв, включаючи магнітну фотопапір для створення персоналізованих магнітів і папір для друку багаторазових фотонаклейок, якими можна прикрасити інтер'єр.

Крім розширених можливостей друку, модель Canon Pixma TS3440 надає доступ до широкого набору інструментів, в тому числі до технології Wi-Fi Pictbridge, яка використовується для підключення камери до принтера. З цією функцією можна друкувати знімки без підключення до комп'ютера.

Додаток Canon Easy-Photoprint Editor для iOS і Android призначено для обробки і друку фотографій прямо зі смартфону і створення оригінальних сувенірних і декоративних матеріалів, в тому числі календарів, плакатів та колажів.

Джерело: ko.com.ua