ASUS на цифровий виставці CES 2021, крім безлічі ігрових ноутбуків, анонсувала ще нову механічну клавіатуру ROG Claymore II для любителів ігор - з програмованими макроклавіші і RGB-підсвічуванням кожної клавіші. Це перший пристрій ASUS, в якому використовуються фірмові оптичні перемикачі ROG RX Blue або Red із заявленим терміном служби 100 мільйонів натискань.

Ще одна особливість ASUS ROG Claymore II - легко відокремлюваний цифровий блок на магнітному кріпленні. Тобто, можна отримати так звану 80-відсоткову клавіатуру і при цьому зберегти цифровий блок на той випадок, коли знадобитися зробити якісь серйозні обчислення і щільно попрацювати з числами. До слова, цифровий блок також включає більш інтуїтивно зрозумілі елементи управління мультимедіа, такі як регулятор гучності.

До комп'ютера ASUS ROG Claymore II можна підключати двома способами - за допомогою кабелю USB-C, або за допомогою бездротового з'єднання Wi-Fi (2,4 ГГц). Розрахунковий час роботи від батареї ємністю 4000 мА · год - до 40 годин. Виробник також заявляє підтримку швидкої зарядки через USB-C для і «наскрізне» з'єднання USB, тобто клавіатура грає роль подовжувача.

У продаж клавіатуру ASUS ROG Claymore II надійде в другому кварталі, але її вартість поки не називається.

Одночасно з клавіатурою ASUS представила миша ROG Gladius III Wireless. Її ціна і точна дата виходу ( «другий квартал» не береться до уваги) поки невідомі, але можна оцінити дизайн і характеристики.

Новинка багато в чому схожа на що користується заслуженою популярністю в своєму класі Razer DeathAdder V2. У миші використовується оптичний датчик дозволом 19 000 DPI. Крім бездротового підключення (2,4 ГГц Wi-Fi або Bluetooth) можливе підключення за допомогою кабелю USB. У перспективі планується випуск чисто провідний версії.

Примітно, що ROG Gladius III забезпечує широкі можливості по частині простої заміни перемикачів - аж до перемикання між трипозиційними механічними і пятіпозіцоннимі оптичними перемикачами Omron. Швидше за все, більшість не стане піддавати своє миша таких випробувань до закінчення терміну служби перемикачів, але сама по собі можливість їх заміни, безумовно, є плюсом.

Джерело: itc.ua