Компанія ASUS представила Mini PC PB62 - міні-комп'ютер, який націлений для використання в різних комерційних сферах, включаючи електронні інформаційні панелі, точки продажів (POS), кіоски та «розумні» торгові автомати.

Міні-комп'ютер Mini PC PB62 може оснащуватися новітніми процесорами Intel Core 11-го покоління потужністю 35 Вт і 65 Вт. Новинка також володіє вбудованою підтримкою пам'яті Intel Optane H20 - технології, значно прискорює роботу з даними, дозволяючи швидше отримувати доступ до часто використовуваних документів, зображень, відео та програмами, і при цьому поліпшує загальну продуктивність системи.

Система дозволяє встановлювати оперативну пам'ять DDR4 3200 МГц об'ємом до 64 ГБ, а можливість підключення трьох накопичувачів (SSD M.2 з інтерфейсом PCIe® 4.0 × 4, SSD M.2 з інтерфейсом PCIe 3.0 × 4 й 2,5-дюймового накопичувача) підходить для створення швидкої та ємною підсистеми зберігання даних для виконання складних обчислювальних задач.

Mini PC PB62 має міцну конструкцію: для пристрою заявлена ​​надійність військового рівня. Новинка успішно пройшла випробування на відповідність військово-промисловому стандарту США MIL-STD-810H останньої версії, які підтвердили її придатність до використання в середовищах з екстремальними температурами, на великій висоті та при високій вологості. Пристрій також пройшло випробування на міцність при падінні і стійкість до вібрації.

Завдяки компактному розміру і можливості установки за допомогою монтажу VESA міні-комп'ютер Mini PC PB62 підходить для використання в офісах, лікарнях та торгових приміщеннях. А тепер, вперше в серії ASUS Mini PC, міні-комп'ютер доступний в двох кольорах - класичному чорному і яскравому білому. Для запобігання крадіжки комп'ютера і його компонентів можна скористатися замком Kensington й навісним замком.

ASUS Mini PC PB62 забезпечує швидке й зручне підключення периферійних пристроїв завдяки чотирьом портам USB 3.2 Gen 2 Type-A і одному порту USB 3.2 Gen 1 Type-C на передній панелі, а також одного порту USB 3.2 Gen 1 та двох портів USB 2.0 на задній панелі. Крім того, конфігурується порт дозволяє користувачеві додати до комп'ютера порт HDMI 2.0, VGA, COM, DisplayPort або LAN для створення потрібної конфігурації для будь-якого сценарію використання - від інформаційних табло і точок продажів до кіосків і «розумних» торгових автоматів. Вбудований бездротовий модуль останньої версії з підтримкою стандартів Wi-Fi 6 і Bluetooth 5.2 забезпечує швидкість, простоту і стабільність бездротової передачі даних.

Завдяки вбудованому графічному ядру Intel UHD Graphics 630 міні-комп'ютер Mini PC PB62 підтримує виведення зображення формату 4K UHD. Оснащений двома портами DisplayPort і конфігурованим портом, міні-комп'ютер PB62 дозволяє розширити робочий простір до трьох дисплеїв.

Джерело: ko.com.ua