Представлені AMD графічні процесори AMD Radeon PRO серії W6000 націлені на робочі станцій, забезпечуючи продуктивність, стабільність й надійність для професійних користувачів. Новинки розроблені й оптимізовані для виконання вимогливих завдань в області архітектурного проєктування, мультимедійних проєктів надвисокої роздільної здатності, складного проєктування та інженерного моделювання, а також професійних додатків для редагування зображень і відео.

Нова продуктова лінійка базується на архітектурі AMD RDNA 2. Вона включає AMD Radeon PRO W6800, заявлену як найшвидша відеокарта AMD RDNA для робочих станцій в історії. Вона також включає відеокарту AMD Radeon PRO W6600, спеціально розроблену для зверхвисокопродуктивних робочих процесів, і графічний процесор AMD Radeon PRO W6600M, призначений для професійних мобільних робочих станцій.

«Розроблена з нуля архітектура AMD RDNA 2 забезпечує продуктивність світового класу для широкого спектру додатків і робочих навантажень», - сказав Скотт Херкельман, корпоративний віце-президент і генеральний менеджер графічного бізнес-підрозділу AMD. - Впровадження цієї революційної архітектури в нашу лінійку графічних процесорів для робочих станцій дозволяє користувачам працювати з набагато більшими обсягами даних, значно скорочує час рендеринга і прискорює обробку складних моделей і симуляцій. Серія AMD Radeon PRO W6000 покликана поповнити арсенал професійних користувачів новим потужним інструментом для прискорення реалізації проєктів і втілення творчих задумів в життя ».

Ключові можливості й особливості нової відеокарти AMD Radeon серії W6000 для робочих станцій включають:

  • Архітектуру AMD RDNA 2, створену на основі 7-нанометрового техпроцесу.

  • Вдосконалені обчислювальні блоки з апаратно-прискореної трасуванням променів в реальному часі - вдосконалені обчислювальні блоки (CU) з прискорювачами трасування променів пропонують до 46% швидшу візуалізацію в SOLIDWORKS Visualize 2021i, аніж відеокарти Radeon PRO, засновані на архітектурі попереднього покоління. Підтримка шейдинга зі змінною швидкістю (VRS) забезпечує фотореалістичні вікна перегляду і рендеринг в реальному часі.

  • AMD Infinity Cache - до 128 МБ кешу даних останнього рівня, вбудованого в кристал графічного процесора, призначені для зменшення затримки і енергоспоживання, що дозволяє AMD Radeon PRO W6800 забезпечувати найвищу на сьогоднішній день продуктивність графічного процесора RDNA для робочих станцій.

  • Smart Access Memory - забезпечує більш високу продуктивність для ключових професійних робочих навантажень, надаючи процесорам AMD Ryzen серії 5000 або окремим процесорам AMD Ryzen серії 3000 для настільних ПК доступ до всієї високошвидкісний графічної пам'яті GDDR6.

  • AMD Radeon PRO Viewport Boost - розроблений для сучасних професійних робочих процесів і сумісного програмного забезпечення й дозволяє збільшити частоту кадрів в секунду при роботі зі збільшеним розміром файлу проєкту.

  • Сертифікацію для провідних професійних додатків - AMD продовжує працювати з провідними постачальниками професійного програмного забезпечення для надання гарантій користувачам, що відеокарти AMD Radeon PRO розроблені для вимогливих цілодобових завдань та протестовані на відповідність стандартам. AMD Radeon PRO забезпечують стабільність і надійність, необхідні фахівцям робочих станцій.

Відеокарта AMD Radeon PRO W6800 тепер доступна у провідних роздрібних продавців за ціною $ 2249. Очікується, що графічна карта AMD Radeon PRO W6600 буде доступна у роздрібних продавців в третьому кварталі 2021 року за ціною $ 649. Також очікується, що в деяких країнах графічні процесори AMD Radeon PRO W6600M будуть доступні в мобільної робочої станції HP Fury ZBook G8 з липня 2021 року.

Джерело: ko.com.ua