Компанії Porsche Design та Acer створили спільне підприємство, першим продуктом якого став ноутбук Porsche Design Acer Book RS, виконаний в компактному суцільнометалевому корпусі, оснащений новітнім процесором Intel Core i7 11го покоління і графічним процесором NVIDIA GeForce.

MX350, важить всього 1,2 кг, на його корпус нанесено спеціальне покриття з вуглецевого волокна. Porsche Design давно працює з цим матеріалом в рамках своїх проектів в автоспорті.

Також зазначається що ноутбук Porsche Design Acer Book RS був розроблений на основі платформи Intel Evo, яка дозволяє досягти оптимального витрати заряду і забезпечує швидке пробудження пристрою.

Також зазначається що екран і клавіатура ноутбука з'єднані цільним шарніром. Таким чином, клавіатура трохи піднімається після відкриття ноутбука, покращує охолодження і за запевненнями виробника робить пристрій ергономічним. Клавіші з підсвічуванням забезпечують зручне введення тексту навіть вночі, а скляна високоточна сенсорна панель підтримує мультисенсорних жестів.

Acer Book RS оснащений новітніми процесорами Intel Core i7 11-го покоління з графікою Intel Iris Xe та додатковим дискретним графічним процесором NVIDIA GeForce MX3502, на борту таже 16 ГБ оперативної пам'яті. Ноутбук має 14-дюймовий сенсорний екран FHD IPS з ультраузкімі рамками, дисплей покритий шаром антимікробної скла Corning Gorilla Glass.

Джерело: ko.com.ua