Про що дізнались учасники семінару «Синергія рішень для ІТ-інфраструктури»
СПЕЦВУЗАВТОМАТИКА СПЕЦВУЗАВТОМАТИКА





СПЕЦВУЗАВТОМАТИКА в Facebook

Про що дізнались учасники семінару
«Синергія рішень для ІТ-інфраструктури»

Вчора, 28 березня, відбувся семінар з мережевих технологій, який проводила «СПЕЦВУЗАВТОМАТИКА» у партнерстві з TP-Link та ESET.

Під час семінару наші спікери надали інформацію стосовно нового підходу в моніторингу, управлінні Wi-Fi мережами підприємств на базі обладнання TP-Link та щодо інформаційної безпеки, яку забезпечують технології ESET.

Так, Сергій Влащенков, менеджер з просування рішень, компанія TP-Link розповів, що бездротовий контролер Omada OC200 – перша версія апаратного бездротового контролера для лінійки Omada EAP. У ньому реалізована підтримка доступу через хмару, мобільний додаток і мережу. І все це без платних ліцензій і щомісячних відрахувань. Для віддаленого управління мережею досить лише підключення до хмарного сервісу.

Крім того бездротовий контролер Omada OC200 має такі переваги:

• Централізоване управління бездротовою мережею: 100 точок доступу (рекомендовано до 50), підтримка віддалених майданчиків, виконання операцій з обслуговування одним кліком, хмарний сервіс і мобільний додаток, автоматичне створення резервних копій.

• Розширені функції бездротової мережі: MU-MIMO, перемикання між діапазонами частот, формування променя, балансування навантаження і можливість обмеження доступної смуги пропускання, бездротові швидкості до 1900 Мбіт / с, mesh-мережі, роумінг, перевірка актуальності ПО і автоматичне оновлення.

• Опції забезпечення стабільності і безпеки: captive-портал, списки доступу, підтримка декількох SSID і VLAN, додаткова аутентифікація, виконання дій за розкладом, підтримка різних топологій.

Під час перерви були продемонстровані переваги нового контролера ОС200 всі присутні змогли ознайомитись з деякими зразками обладнання TP-Link.

В другій частині семінару виступили представники ESET, які закликали більш відповідально відноситись до захисту інформації, і робити це, наприклад, за допомогою шифрування. Так за їх словами, після ідентифікації критично важливих даних потрібно застосувати надійні алгоритми шифрування конфіденційної інформації. В разі використання уразливості або отримання доступу до сервера або системи, зловмисники в першу чергу спробують викрасти бази даних, які, зазвичай, містять багато цінної інформації. Кращий спосіб захистити базу даних – зашифрувати її для осіб, які намагаються отримати доступ без авторизації.

Дані технології доступні до замовлення. Наші фахівці розроблять для вас індивідуальне рішення для захисту даних і сучасну бездротову мережу. Зв'язатися з фахівцем:

098 478-1717
093 478-1717
050 478-1717


29.03.2019

О фирме | About us | Наши контакты | Условия использования | FTP сервер

© Spezvuzautomatika 2019. All Rights Reserved.
К началу страницы