СПЕЦВУЗАВТОМАТИКА отримала новий статус HP Services Specialist - Computing
СПЕЦВУЗАВТОМАТИКА СПЕЦВУЗАВТОМАТИКА

СПЕЦВУЗАВТОМАТИКА в Facebook

СПЕЦВУЗАВТОМАТИКА отримала новий статус
HP Services Specialist - Computing

Раді поділитися гарною новиною - СПЕЦВУЗАВТОМАТИКА отримала новий статус HP Services Specialist - Computing в рамках загального кваліфікаційного золотого статусу HP Partner First Gold.

Тепер ми можемо пропонувати замовникам весь пакет розширеної гарантії на персональну та друкувальну техніку HP, використовуючи всі переваги:

Next Coverage Day (NCD) - Виїзд авторизованого представника HP до Замовника протягом терміну дії відповідного вікна покриття на наступний робочий день після отримання та реєстрації запиту від Замовника з метою надання технічної підтримки апаратної частини.

Pickup and Return - Надання сервісу, на підставі якого авторизований представник HP, за допомогою кур'єрської служби, забере несправність приладу, надасть ремонт апаратної частини і поверне робочий блок, якщо проблема не може бути вирішена віддалено.

Post Warranty - Дозволяє продовжити термін дії гарантії, що минає, на продукт або зареєстрований пакет HP Care Pack на 1 рік або два роки.

Travel Next Business Day - Надання технічного обслуговування на наступний робочий день в будь- якій країні зі списку 80 країн. Актуально для Замовників, які часто подорожують. Defective Media Retention (DMR) - Збереження даних на пошкоджених носіях забезпечує заміну диска, дозволяючи Замовникам підтримувати їх несправний диск, на якому зберігаються їх конфіденційні дані.

Data Recovery - Допомога у відновленні даних Замовника, втрачених в результаті механічного видалення, malware, людського фактора або помилки операційної системи.

Installation (PC and Printer) - Надання технічної підтримки по інсталяції та встановленні PC і принтерів, які були доставлені офіційними авторизованими представниками HP.

· Accidental Damage Protection (ADP) - Захист від випадкових пошкоджень дозволяє Замовнику уникнути ремонту або витрат, викликаних таким випадками, як вплив води, скачки електроенергії.

Щоб досягти ще одну статус-компетенцію, ми виконали наступні вимоги:

- досягли необхідних цілей за загальними обсягами продажів продукції HP;

- успішно реалізували проекти з використанням продуктів HP;

- підвищили кваліфикацію достатньої кількості фахівців з рівнем Expert по спеціалізаціям HP.

Спеціально для консультування щодо послуг розширеної гарантії виділено сертифікованого інженера. Наш менеджер Віктор Кучерявий, який успішно пройшов сертифікацію і підвищив компетенцію в консультуванні щодо продукції НР.

З питань розширеної гарантії HP, інтеграції комп'ютерних технологій ви можете задати питання через форму на сайті https://www.spez.com.ua/ або на сторінці Facebook!

Завжди готові допомогти і проконсультувати!.


04.03.2019

О фирме | About us | Наши контакты | Условия использования | FTP сервер

© Spezvuzautomatika 2019. All Rights Reserved.
К началу страницы